اطلاعیه دانشجویان ورودی 1399-1400

اطلاعیه

عرض تبریک و خیر مقدم به دانشجویان دندانپزشکی ورودی سال 1399

قابل توجه دانشجویان محترم :

- بعد از انجام مراحل ثبت نام و دریافت شماره دانشجویی، واحدهای نیمسال اول 1400-1399 دانشجو در سامانه سیپاد اخذو ثبت می گردد.(پس ازدریافت شماره دانشجویی واحدهای اخذ گردیده در سیستم سیپاددانشجویی  قابل مشاهده می باشد). لطفاً با ورود به سامانه نوید جهت آموزش مجازی دروس بارگذاری شده اقدام فرمائید.

- واحد زبان انگلیسی، براساس شرکت در آزمون سطح بندی زبان و بعدازقبولی در هریک از سطوح با رعایت پیش نیاز درس مذکوراخذوثبت خواهد گردید.

-پاسخگوی شما درساعات اداری ایام هفته :

**شماره تلفن  آموزش علوم پایه  : 83384210 خانم خبازپور

 **آدرس پست الکترونیک:  khabazpoor.s@gmail.com           


مدارک ثبت نام

کانال تلگرامی دانشجویان دندانپزشکی ورودی 99

دانشجویان جدید الورود سال تحصیلی سال 1399 تا 1400

01

 

ضمن عرض تبریک بابت موفقیت در آزمون سراسری و قبولی در رشته دندانپزشکی عمومی دانشکده دنانپزشکی، دانشگاه علوم پزشکی تهران خواهشمند است به موارد مندرج در این صفحه پیرامون آغاز سال تحصیلی 1399-1400 و ورود به به دانشگاه توجه فرمائید :

با سلام و آرزوی موفقیت،

 

ضروری است پذیرفته‌ شدگان گرامی جهت ثبت‌نام اینترنتی و تکمیل فرم ها و اسکن مدارک ثبت‌نامی زیر از روز یکشنبه مورخ یازدهم آبان ماه 1399 لغایت ساعت 24 روز پنجشنبه 15 آبان ماه 1399 به سایت ثبت نام به آدرس  مراجعه و با وارد نمودن کد ملی به‌ عنوان کد کاربری و شماره شناسنامه به عنوان رمز عبور (داوطلبین فاقد شماره شناسنامه از کد ملی به عنوان کد کاربری و رمز عبور استفاده نمایند) نسبت به ثبت‌نام اینترنتی خود اقدام نمایند. بدیهی است عدم ثبت‌نام در تاریخ فوق به‌منزله انصراف تلقی خواهد شد.       

 

 مدارک لازم برای ثبت‌نام اینترنتی:

 1- تکمیل فرم های ثبت نام 

الف) فرم شماره ۱ مخصوص فارغ التحصیلان و دانشجویان فعلی و انصرافی دانشگاه های داخل و خارج از کشور

ب) فرم شماره 4 مخصوص پذیرفته شدگان منطقه 1، شاهد، رزمندگان

ج) فرم شماره 6 مخصوص پذیرفته شدگان منطقه 2،3

د) فرم ۱۵ ویژه داوطلبین افغانی و عراقی

 • فرم شماره 1
 • فرم شماره 4
 • فرم شماره 6
 • فرم شماره 15
 • 2-گواهی مدرک تحصیلی دوره چهارساله یا شش ساله دبیرستان با مهر و امضای مدیر دبیرستان و با درج نوع دیپلم، بخش و شهرستان محل اخذ دیپلم
 •  
 • 3- گواهی تحصیلی ماقبل و 2 سال ماقبل دیپلم با مهر و امضای مدیر دبیرستان و با درج نوع دیپلم، بخش و شهرستان محل اخذ دیپلم
 •  
 • 4- گواهی پایان دوره پیش دانشگاهی  برای پذیرفته شدگان نظام قبلی آموزش متوسطه با مهرو امضاء مدیر مرکز پیش دانشگاهی که نوع گواهی پیش دانشگاهی، بخش و شهرستان محل اخذ مدرک پیش دانشگاهی در آن قید شده باشد.
 • 5- اصل مدرک یا گواهی دیپلم متوسطه نظام قبلی آموزش متوسطه و سال ماقبل دیپلم با مهر و امضاء مدیر دبیرستان
 •  
 • 6- گواهی مدرک دوره کاردانی برای پذیرفته شدگانی که با مدرک فوق ثبت نام نموده اند.
 •  
  7- اصل ریز نمرات دوره سه ساله متوسطه

  8- گواهینامه دوره چهارساله نظام قدیم آموزش متوسطه با مهر و امضاء مدیر دبیرستان

  9- اسکن شناسنامه (از کلیه صفحات ) و عکس 4*3 (با فرمت JPEG و حجم کمتر از 50kb)

  10- تصویر کارت ملی (پشت و رو)

  11- گواهی استفاده از سهیمه شهداء و ایثارگران

  12-تصویر کارنامه قبولی اعلام نتایج اولیه آزمون سراسری

  13-کارت پایان یا معافیت از خدمت نظام‌ وظیفه برای آقایان به ‌صورت کارت هوشمند یا گواهی تعویض از مراکز پلیس+10

  توجه:  پذیرفته شدگان پسر می‌بایست برای ثبت درخواست معافیت تحصیلی با کد ملی و کد سخا وارد سایت وظیفه عمومی به نشانی https://services.epolice.ir  شده و در صورت فراموشی کد سخا از طریق آیتم فراموشی کلمه عبور نسبت به دریافت آن اقدام نمایند.


  ضمنا در بخش آموزش سایت http://www.vazifeh.police.ir فیلم های آموزشی راهنمای ثبت معافیت تحصیلی داخل کشور (ویژه مشمولان) قرار داده شده است.


  افرادی که به جهت قبولی در دانشگاه باید از خدمت وظیفه عمومی ترخیص گردند نیز می‌بایست در سایت فوق ثبت درخواست نموده و نیازی به دریافت نامه از دانشگاه محل قبولی نمی‌باشد.


  افرادی که تا کنون جهت اخذ برای گذرنامه، گواهینامه و ... هیچ گونه مراجعه ای به مراکز پلیس +10 نداشته اند (کد سخا ندارند) می‌بایست جهت احراز هویت به مراکز مذکور مراجعه نموده و سپس در سایت ثبت نام نمایند.


  افرادی که کد سخا دانش آموزی و یا انصراف از مقطع قبلی دارند باید جهت ثبت اتمام معافیت تحصیلی و یا انصراف به نزدیکترین اداره وظیفه عمومی محل سکونت خود مراجعه نموده و بعد از 24 ساعت در سایت مذکور درخواست معافیت تحصیلی خود را ثبت نمایند.


  پذیرفته شدگان مشمول (18 ساله) موظف هستند ظرف حداثکر دو هفته در سایت مذکور درخواست معافیت تحصیلی خود را ثبت نمایند در غیر اینصورت حق ادامه تحصیل نخواهند داشت.


  توجه: کلیه پذیرفته شدگان موظفند جهت دریافت تاییدیه تحصیلی دیپلم متوسطه خود با مراجعه به سامانه صدور برخط تاییدیه تحصیلی وزارت آموزش و پرورش به آدرس ­https://emt.medu.ir/ ثبت نام نموده و کد پیگری دریافت و کد مذکور را هنگام ثبت نام در صفحه ثبت مشخصات مقاطع تحصیلی قبلی قسمت توضیحات وارد نمایند.


  14-پذیرفته‌شدگان اتباع خارجی ضروری است یکی از مدارک اقامتی یا شناسایی معتبر مشروحه ذیل را اسکن نمایند.

  الف: کارت هویت ویژه اتباع خارجی معتبر

  ب :گذرنامه معتبر (با حداقل شش ماه اقامت معتبر)

  ج :دفترچه پناهندگی سیاسی صادره از نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران

  جهت کسب اطلاعات لازم در خصوص سند تعهد محضری و امکانات رفاهی، خوابگاه و صدور شماره دانشجویی به سایت معاونت دانشجویی مراجعه فرمایید.
  جهت اطلاع از برنامه های آزمون سطح بندی زبان انگلیسی به سایت http://gsia.tums.ac.ir/intlcollege-fa مراجعه نمايید.
   
  شرکت در آزمون فوق جهت انتخاب درس زبان انگلیسی شما الزامی است.
   
  توجه:
   
    الف: جهت آگاهی از تکمیل بودن و تائید مدارک ضروری است مجدداً بعد از حداکثر سه روزکاری به سایت مراجعه تا پیام ثبت‌نام انجام شد را مشاهده نمایید و رسید تاییدیه ثبت نام موقت را جهت ثبت نام حضوری دردانشکده پرینت نماید
   
  ب: در صورت مشاهده پیام مدارک ناقص می‌باشد باید سریعاً نسبت به رفع نقص اقدام نمایید
   
  تاریخ ثبت‌نام حضوری: با توجه به شیوع بیماری کووید-19 فعلا ثبت نام پذیرفته شدگان صرفا به صورت مجازی انجام می­شود. در خصوص ثبت نام حضوری و دریافت اصل مدارک متعاقبا از طریق همین سایت اطلاع رسانی خواهد شد.
  توجه: جهت شرکت در مراسم آغاز سال تحصیلی و برنامه خوش آمدگویی دانشجویان جدید الورود به سایت به آدرس https://openday.tums.ac.irمراجعه نمایید.
   
  آزمون تعیین سطح زبان انگلیسی دانشجویان ورودی جدید به صورت آنلاین برگزار خواهد شد که لینک آزمون و مشخصات شرکت و تاریخ آن متعاقباً از همین طریق اعلام خواهد شد. همچنین دانشجویان پذیرفته شده در رشته دندانپزشکی عمومی سال 1399 به جهت آشنایی با مرکز راهنمائی و مشاوره دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی تهران به سایت این مرکز به نشانی رو به رو مراجعه فرمائید :  کلیک کنید
  - همچنین به جهت آشنایی با مواردی از قبیل تغذیه ، خوابگاه و کارت دانشجوئی به صفحه معاونت فرهنگی دانشجویی دانشگاه مراجعه فرمائید : کلیک کنید

  راهنمای دروس و انتخاب واحد دانشجویان ترم 1 (ورودی سال 1399-1400)

   برنامه انتخاب واحد ترم اول
  برنامه واحدی ترم 1

   برنامه دروس مجازی ترم اولبرنامه مجازی ترم یک