برگزاری وبینار " بررسی شرایط بازگشایی دانشکده های دندانپزشکی" در دانشکده دندانپزشکی

برگزاری وبینار " بررسی شرایط بازگشایی دانشکده های دندانپزشکی" در دانشکده دندانپزشکی
شرایط بازگشایی دانشکده های دندانپزشکی در وبیناری با حضور معاونت آموزشی دانشکده، اساتید و دانشجویانی از سراسر دنیا و با حمایت معاونت بین الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشکده دندانپزشکی، معاونت آموزشی دانشکده با همکاری معاونت بین الملل دانشکده و حمایت معاونت بین الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران، به منظور بازگشایی دانشکده های دندانپزشکی در سراسر دنیا تصمیم به برگزاری وبیناری در این مورد گرفت.
در این وبینار سه ساعته که در روز جمعه ششم تیر ماه  با 99  با حضور  105 شرکت کننده از بیش از 10 کشور دنیا برگزار شد، سخنرانانی از سراسر دنیا در دو پنل اساتید و دانشجویان، به صورت جداگانه به طرح برنامه های کشور و دانشگاه خود در دوره گسترش بیماری کویید 19 پرداخته و تجربیات خود را در این مورد به اشتراک گذاشتند.
در پنل اول این وبینار سخنرانی از کشورهای ایران، هند، ایالات متحده، فرانسه و ترکیه به طرح برنامه های خود در این مورد پرداختند.
در پنل دوم نیز دانشجویانی از کشورهای ایران، پاکستان، قبرس به بحث و تبادل نظر در مورد فرایند بازگشایی دانشگاه های خود پرداختند.
سخنرانان در این وبینار ضمن اشاره بر فراهم آوردن تجهیرات حفاظت شخصی برای دانشجویان بر اهمیت بازگشایی مرحله به مرحله دانشکده های دندانپزشکی تاکید کردند.
۸ تیر ۱۳۹۹ ۱۲:۴۵
تعداد بازدید : ۱۶۲
کد خبر : ۱۱,۸۳۶

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید