مراسم بزرگداشت استاد فقید دکتر کاظم آشفته یزدی از پیشکسوتان گروه اندودانتیکس دانشکده دندانپزشکی برگزار شد

مراسم بزرگداشت استاد فقید دکتر کاظم آشفته یزدی از پیشکسوتان گروه اندودانتیکس دانشکده دندانپزشکی برگزار شد
رئیس دانشکده دندانپزشکی در مراسم بزرگداشت مرحوم دکتر کاظم آشفته یزدی که به صورت برنامه زنده اینستاگرامی با حضور رئیس کل سازمان نظام پزشکی برگزار شد، ضمن ابراز همدردی با خانواده مرحوم دکتر کاظم آشفته یزدی، رحمت و مغفرت واسعه الهی را برای این استاد بااخلاق از خداوند منان مسئلت کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشکده دندانپزشکی، مراسم بزرگداشت زنده یاد استاد کاظم آشفته یزدی به صورت زنده در برنامه اینستاگرامی یکم خرداد 99 در سالن آمفی تاتر شهید هدایت دانشکده دندانپزشکی برگزار شد.
در ابتدای این مراسم دکترامیر رضا رکن رئیس دانشکده دندانپزشکی، ضمن ابراز همدردی با خانواده مرحوم دکتر آشفته یزدی، رحمت و مغفرت واسعه الهی را برای این دکتر با اخلاق از خداوند منان مسئلت کرد
وی همچنین به وضعیت کنونی جامعه و همگیری بیماری کرونا اشاره کرد و گفت: در این شرایط بر آن شدیم تا بزرگداشت این استاد عزیز را به صورت زنده اینستاگرامی برگزار کنیم.
وی به دو ویژگی بارز دکتر آشفته که اخلاق مداری و امیدواری بود اشاره کرد و افزود: دکتر آشفته همیشه پشت و پناه  دانشجویان خود بود و آنان را به امید داشتن به آینده و ترویج اخلاق اسلامی تشویق می کرد. 
همچنین دکتر محمدرضا ظفرقندی، رئیس کل سازمان نظام پزشکی ضمن اشاره به این که دکتر آشفته بین دوستانش حلقه وصلی بود از خصوصیات اخلاقی آن مرحوم تعریف کرد.
در ادامه دکتر محمد اسلامی استاد پیشکسوت گروه آسیب شناسی دهان، فک و صورت دانشکده، دکتر علی تاجرنیا رئیس هیئت مدیره انجمن دندانپزشکی، دکتر حسن رزمی مدیر گروه اندودانتیکس، دکتر فرشته بقایی استاد پیشکسوت گروه آسیب شناسی دهان، فک و صورت و موسی آشفته یزدی فرزند استاد آشفته یزدی، از خصایص و ویژگی های اخلاقی آن سفر کرده تعریف کردند.
برای مشاهده این مراسم، به صفحه اینستاگرام دانشکده دندانپزشکی به آدرس https://instagram.com/Dental_tums بپیوندید.
۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۲۵
تعداد بازدید : ۱۶۹
کد خبر : ۱۱,۸۲۷

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید