اولین همایش از سلسه همایش های هزار تو در دانشکده دندانپزشکی برگزار شد.

اولین همایش از سلسه همایش های هزار تو در دانشکده دندانپزشکی برگزار شد.
دکتر حمیدرضا نمازی تاکید کرد آموزش متوازن و با کیفیت تکنسین و متخصص در شاخه های مختلف علوم پزشکی می تواند به تربیت نیروهای توانمند در این عرصه کمک نماید.

گالری عکس
به گزارش روابط عمومی دانشکده دندانپزشکی، اولین همایش از سلسه همایش های هزار تو پیچ اول (متاسفانه باید بگویم)، با حضور دکتر حمیدرضا نمازی رئیس موزه ملی تاریخ علوم پزشکی، دکتر بهزاد لطیفیان مدرس مهارت های بالینی، اردشیر منصوری مدرس و پژوهشگر حوزه فلسفه، دکتر خامی دبیر پویش REDDEN، اعضای هیئت علمی و دانشجویان 18 آذر 98 در آمفی تاتر 60 نفره برگزار شد.
در ابتدا دکتر خامی به معرفی پویش REDDEN پرداخت و هدف اصلی از تشکیل این پویش بالا بردن اعتبار و جایگاه دندانپزشکی در جامعه علمی کشور و دنیا است (reddenofficial.com) وی افزود: شعار این پویش از سلول تا جامعه است یعنی دو بعد علوم پایه که اساس و پایه اصلی همه حرفه های رشته های پزشکی و از جمله دندانپزشکی است و بعد اجتماع و خدمت به جامعه و مسئولیت اجتماعی دندانپزشکان را باید قویتر و ارتباطشان را باکلینیک و فعالیت های کلینیکی بیشتر کنیم.
در ادامه دکتر نمازی تصریح کرد امروزه به علوم میان رشته ای که ارتباط بین علوم انسانی و دندانپزشکی را برقرار میکند نیاز داریم. همچنین مبحث dental humanities را مورد بررسی قرار داد و نوین بودن این حیطه در دندانپزشکی و چالش های آن را بیان کرد. وی تاکید کرد آموزش متوازن و با کیفیت تکنسین و متخصص در شاخه های مختلف علوم پزشکی می تواند به تربیت نیروهای توانمند در این عرصه کمک نماید.
همچنین دکتر لطیفیان و دکتر منصوری در مورد مهارت های بالینی و دو راهی ها و تعارضات اخلاقی در مواجه با بیماران سخنرانی کردند.
خبرنگار: حمیده ایزدی


۲۰ آذر ۱۳۹۸ ۱۰:۱۴
تعداد بازدید : ۲۴۴
کد خبر : ۱۱,۷۶۸

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید