نشست صمیمی با دکتر صادق زیبا کلام استاد دانشکده علوم سیاسی دانشگاه تهران در دانشکده دندانپزشکی

نشست صمیمی با دکتر صادق زیبا کلام استاد دانشکده علوم سیاسی دانشگاه تهران در دانشکده دندانپزشکی
دکتر امیر رضا رکن ضمن تشکر از مسئولان دانشگاه برای مساعدت در صدور مجوز برنامه سخنرانی دکتر صادق زیبا کلام، گفت: امیدوارم صاحب‌نظران دارای تریبون که فقط دوستدار سخنرانی هستند، تاب و تحمل برنامه‌های مناظره را داشته و از قبول دعوت طفره نروند.

گالری عکسبه گزارش روابط عمومی دانشکده دندانپزشکی، نشست دوستانه با دکتر صادق زیبا کلام استاد دانشکده علوم سیاسی دانشگاه تهران و حضور دکتر امیر رضا رکن رئیس دانشکده، جمعی از اساتید و دانشجویان دانشکده 18 آذر 98 در سالن شورا برگزار شد.
در همین راستا دکتر امیر رضا رکن رئیس دانشکده پیامی صادر کرد:
همکاران ارجمند، دانشجویان عزیز، کارکنان گرامی دانشکده دندانپزشکی بنا به مصوبه شورای فرهنگی دانشکده و تایید مراجع قانونی مقرر شده بود کرسی آزاد اندیشی با موضوع مدل های استکبار ستیزی به صورت مناظره  روز 18آذر ۹۸ به مناسبت روز دانشجو در دانشکده دندانپزشکی برگزار شود.
پس از اخذ مجوزهای قانونی و ارسال دعوتنامه برای ۱۰ نفر از صاحب نظران این حوزه و قبول دعوت ما از جانب دکتر صادق زیباکلام، متاسفانه سایر صاحبنظران که نقطه نظرات مخالف ایشان را داشتند حاضر به مناظره نشدند و عملاً این برنامه منتفی شد.در نهایتاً به احترام دکتر زیباکلام که دعوت ما را قبول کرد و به دانشکده آمد جلسه‌ گفت و شنودی با حضور جمعی از اساتید و دانشجویان 18 آذر 98 در دفتر شورای دانشکده تشکیل شد.
در این نشست مباحث سیاسی روز مورد بحث و بررسی قرار گرفت. اینجانب ضمن تشکر از مسئولان دانشگاه برای مساعدت در صدور مجوز برنامه امیدوارم صاحب‌نظران دارای تریبون که فقط دوستدار سخنرانی هستند، تاب و تحمل برنامه‌های مناظره را داشته و از قبول دعوت طفره نروند.
دکتر امیر رضا رکن
رئیس دانشکده دندانپزشکی

 
 
۱۹ آذر ۱۳۹۸ ۱۱:۰۹
تعداد بازدید : ۳۶۵
کد خبر : ۱۱,۷۶۶

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید