کارگاه آموزشی میز خدمت الکترونیک در دانشکده دندانپزشکی

کارگاه آموزشی میز خدمت الکترونیک در دانشکده دندانپزشکی
کارگاه آموزشی میز خدمت الکترونیک با حضور دکتر منصوریان معاون اداری مالی دانشکده و دکتر ترابی رییس دبیر خانه مرکزی ، پیشخوان خدمت و اتوماسیون اداری در آمفی تاتر ٩٠ نفره دانشکده دندانپزشکی برگزار شد.
گالری عکس
به گزارش روابط عمومی دانشکده دندان پزشکی ،کارگاه آموزشی میز خدمت الکترونیک با حضور دکتر منصوریان معاون اداری مالی دانشکده  و دکتر ترابی رییس دبیر خانه مرکزی، پیشخوان خدمت و اتوماسیون اداری دانشگاه ١١ دی ماه ٩٧ در آمفی تاتر ٩٠ نفره دانشکده دندان پزشکی  برگزاری شد.
در ابتدا دکتر منصوریان ضمن خوشامدگویی به دکتر ترابی در خصوص میز خدمت الکترونیک  و  تاثیرات آن در بهبود روند کار توضیحاتی ارائه کرد.
دکتر ترابی ضمن خرسندی از پیشگام بودن دانشکده دندان پزشکی در راه اندازی میز خدمت گفت میز خدمت نقطه عطفی در کشور ما خواهد بود که در نظر دارد شرایط را متفاوت از گذشته و با امکانات موجود ارتقا دهد. ما امکانات کمی نداریم، فقط منسجم و یکپارچه نیستند. میز خدمت حلقه مفقوده است که می‌خواهد این شرایط را فراهم کند. در همین مدت کوتاه میز خدمت در دانشگاه توانسته شکل جدیدی از ارائه خدمت به مخاطب را فراهم کند. در ستاد مرکزی هم بیش از 70 درصد از مراجعین حضوری مربوط به بخش آموزش دانشگاه است. این نشان‌دهنده این است که این حجم مراجعه همیشه وجود دارد و در سراسر دانشگاه پخش‌شده است.ما با کمک همه دوستان و همکاران خصوصاً همکاران در ستاد مرکزی اتوماسیون اداری و میز خدمت را در ستاد راه‌اندازی کردیم. وی افزود میز خدمت به منظور ارائه خدمات به موقع، سریع و آسان به ارباب رجوع و همچنین ارتقاء رضایت مندی آنان ،افزایش سرعت در کار، جلوگیری از تردد افراد در واحدها است که همه سازمان‌ها مکلف به راه‌اندازی آن شدند.
این کارگاه با گرفتن عکس دسته‌جمعی به پایان رسید.

خبرنگار و عکاس: حمیده ایزدی

۱۵ دی ۱۳۹۷ ۰۸:۳۱
تعداد بازدید : ۲۶۲
کد خبر : ۱۱,۴۹۳

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید