همایش هفته پژوهش با عنوان «پژوهش، مسیر یا هدف» در دانشکده دندان پزشکی برگزار شد

همایش هفته پژوهش با عنوان «پژوهش، مسیر یا هدف» در دانشکده دندان پزشکی برگزار شد
با حضور رییس دانشکده دندان پزشکی همایش پژوهشی با عنوان ' پژوهش مسیر یا هدف' در این دانشکده برگزار شد.
گالری عکس
به گزارش روابط عمومی دانشکده دندان پزشکی؛ همایش پژوهشی با عنوان 'پژوهش، مسیر یا هدف ' 10 دی ماه 97 با حضور دکتر رکن، دکتر علی خاصی معاون پژوهشی دانشکده دندان پزشکی، دکتر نیما رضایی مدیر شبکه USERN و دکتر پاسالار سرپرست مرکز پژوهش های دانشجویی دانشگاه علوم پزشکی تهران و جمعی از اعضای هیات علمی و دانشجویان دندانپزشکی برگزار شد.
دکتر امیر رضا رکن، رئیس دانشکده دندان پزشکی با اشاره به این‌که پژوهش فرصت مناسبی برای دانشجویان در انجام تحقیقات برای پیشرفت و تولید محصول در کشور است افزود؛ براساس آخرین رتبه بندی دانشکده‌های دندانپزشکی سراسر کشور که توسط معاونت تحقیقات و فن آوری وزارت بهداشت صورت گرفته، دانشکده دندانپزشکی دانشگاه  علوم پزشکی تهران بالاتر از سایر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور قرار دارد و تلاش می‌کنیم این جایگاه را حفظ کنیم. 
رئیس دانشکده دندانپزشکی، با آرزوی موفقیت برای همکاران شبکه جهانی آموزشی و پژوهشی علمی از تلاش‌های دکتر مرضیه علی خاصی معاون پژوهشی و کارکنان فعال مجموعه شان قدردانی کرد .
سپس دکتر نکوفرازمحققان برتر دانشکده دندان پزشکی و مدیر روابط بین الملل معاونت بین الملل دانشگاه در سخنرانی خود بر داشتن مسیر یا لاین پژوهشی در تحقیقات تاکید کرد و با بیان لاین تحقیقاتی خود از دوره دانشجویی تا کنون، تمام دانشجویان و محققان جوان را به پرسشگر بودن در برخورد با مشکلات بالینی دعوت کرد.در ادامه از برگزیدگان پژوهشی سال گذشته تقدیر و قدردانی به عمل آمد.
سپس دکتر نیما رضایی، رئیس و مؤسس شبکه جهانی آموزش و پژوهش‌های علمی USERN و عضو یک درصد دانشمندان برتر دنیا در بخش اول صحبتهای خود به اصول موفقیت در کار پژوهش که شامل داشتن هدف و برنامه ریزی ، سخت کوشی  و کار تیمی است تاکید کرد  و در ادامه به معرفی شبکه بین المللی USERNو فعالیت های آن در حوزه پژوهش های بین المللی پرداخت.  
در پایان این مراسم با حضور دکتر رکن و دکتر رضایی و دکتر پاسالار سرپرست مرکز پژوهش های دانشجویی دانشگاه تهران امضای تفاهم نامه  همکاری تاسیس دفتر USERN در محل مرکز پژوهش های دانشجویی دانشکده دندان پزشکی انجام شد و این دفتر به طور رسمی افتتاح شد. 
خبرنگار و عکاس: حمیده ایزدی
۱۲ دی ۱۳۹۷ ۰۹:۴۴
تعداد بازدید : ۲۵۴
کد خبر : ۱۱,۴۹۱

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید